top of page
Hakkımızda

Güldenir KURTAR

Kurucu Ortak

Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu kökenli olan Güldenir Kurtar 1959 yılı Niğde doğumludur; 30 yılı 

aşan kamu ve özel sektör tecrübelerini yurt dışı eğitim ve bilgi birikimiyle birleştirerek 2011 yılından itibaren “Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği” yapmakta ve “Mali Danışmanlık Hizmeti” vermektedir.

Serdar GÖKTÜRK

İş Ortağı - Sermaye Piyasaları

1963 yılı İstanbul doğumlu olan Serdar Göktürk, 1987 yılında başladığı çalışma hayatında, uzun yıllar hem sermaye piyasalarında hem reel sektörde yöneticilik yapmıştır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. 

Orhan ONGUN

İş Ortağı  - Gıda Sektörü

1961 yılı Isparta doğumlu olan Orhan Ongun,1988 yılında Koç Grubunda pazarlama uzmanı olarak başladığı 30 yıla yaklaşan çalışma hayatında....

İhsan ÇEVİK

Serbest  Danışman - Sigortacılık

1963 Ankara doğumlu olan İhsan Çevik,  Özel Darüşşafaka Lisesi ve ODTU İşletme Bölümü'nü bitirdi. 1986-1993 yılları arasında özel ve kamu sektöründe Finans/Muhasebe birimlerinde çeşitli görevlerde yönetici olarak çalıştı.

Nagehan BAYAR

Kıdemli Danışman - Finans ve İş Geliştirme

Bankacılık Ticari  Krediler  kökenli olan Nagehan BAYAR 1965  Edirne  doğumludur. 25 yılı aşkın süre   Kamu ve Özel Bankaların Genel Müdürlük ve  Şubelerinde hizmet vermiştir.

İnanç KURTAR

Kıdemli Danışman - Finans ve İş Geliştirme

Akbank T.A.Ş. Emekli Müdürlerinden İnanç Kurtar 1952 yılı Kırklareli doğumludur.
25 yıllık Bankacılık deneyimi sonrasında 2002 yılından itibaren Finans ve İş geliştirme konularında Danışmanlık hizmeti vermektedir.

bottom of page