top of page
İhsan Çevik - İş Ortağı 

1963 Ankara doğumlu olan İhsan Çevik,  Özel Darüşşafaka Lisesi ve ODTU İşletme Bölümü'nü bitirdi. 1986-1993 yılları arasında özel ve kamu sektöründe Finans/Muhasebe birimlerinde çeşitli görevlerde yönetici olarak çalıştı.
 

1993 Mayıs, ten 1 Şubat 2015 e kadar 22 yıl, Sigorta Sektöründe Teknik Müdür,Bölge Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

1993-1996 yılları arasında Bayındır Hayat Sigorta'da Teknik Müdür, 1997-2001 döneminde ise Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür yardımcısı olarak görev yaptı.
2002 yılında transfer olduğu  AXA Oyak Sigorta'da Bakırköy Bölge Müdürlüğünü kuran ve ilk bölge Müdürü olan İhsan Çevik,  2003 de  kurulan, grup şirketi  OyaK Emeklilik Şirketi'ne Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.   
1 Şubat 2015 te Emekli olarak profesyonel iş hayatına nokta koyduğu  NN Hayat ve Emeklilik 'te İNG grubu ile ortaklığa ve ING Emeklilik ve NN Hayat ve Emeklilik olarak isim değişikliğine ve değişimlere de  satıştan sorumlu Genel Müdür yardımcısı olarak katkı sağladı. 
 

Sigorta ve Bireysel Emeklilik satış örgütlenmelerinde (Acente-Banka ve Direk Satış Örgütü )  22 yıllık deneyim ve bilgisi olan İhsan Çevik,  Yurt içi, yurt dışı bir çok kurs ve seminerlere katıldı.
"The Chartered of Insurance Institude -London" dan "Financical Advisor " sertifikası  olan İhsan Çevik'in "Teknik Personel ve Bireysel Emeklilik Aracılığı" belgeleri de bulunmaktadır.

bottom of page